Buty męskie na zamówienie (MTO) - LORD

Wysyłka w: Szczegóły w opisie produktu
Cena: 499,00 zł 499.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Tylko do poniedziałku, 17 lutego 2020r.

Co to jest MTO? Z angielskiego Make To Order czyli produkcja na zamówienie Klienta. W tej ofercie dajemy Państwu dowolność w wyborze nie tylko modelu oraz rozmiaru obuwia, ale także w zdefiniowaniu szczegółów jego wykonania, takich jak rodzaj podeszwy oraz kopyta. Większość wariantów, które oferujemy w ramach MTO jest niedostępna w regularnej ofercie naszej firmy. 

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty MTO:

- możliwość zakupu butów w prezencie, osoba obdarowana sama może skonfigurować model klasycznych butów,

- dowolna możliwość konfiguracji obuwia zgodnie ze swoimi preferencjami, w sześciu prostych krokach, 

- buty zostaną uszyte metodą Blake (podeszwa przyszywana jest bezpośrednio do cholewki buta), 

- do wykończenia wnętrza obuwia użyjemy naturalnej skóry bydlęcej gwarantującej komfort i zdrowie dla stóp oraz trwałość i oddychalność butów.

 

Jak skorzystać z oferty MTO:

- po wystawieniu zamówienia prosimy opłacić je w całości lub minimum 150 zł, dokonując płatności najpóźniej do poniedziałku, 17 lutego 2020 do godziny 23:59, 

- po otrzymaniu płatności i potwierdzeniu szczegółów zamówienia wyślemy wiadomość potwierdzającą przyjęcie zamówienia do produkcji - w terminie 12 tygodni buty zostaną doręczone do Państwa (lub, jeśli zamówienie nie zostało opłacone w całości, po wcześniejszym uregulowaniu należności). Termin realizacji może się skrócić, ale wolimy zachować ostrożność na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń,

- osoby obdarowane usługą szycia MTO najpóźniej do 17 lutego 2020 zobowiązane są przesłać szczegóły zamówienia. 

W celu złożenia zamówienia na buty w ofercie MTO wymagana jest przedpłata na nasze konto bankowe, którego numer podany jest w wiadomości potwierdzającej złożenie zamówienia. Możliwe jest opłacenie całości należności lub co najmniej 150 zł w celu rozpoczęcia produkcji. Kwota 150 zł jest zadatkiem na poczet realizacji zlecenia - nie zostanie zwrócona w przypadku odstąpienia Klienta od zamówienia z przyczyn niezależnych od nas. Ostateczny termin wpłaty zadatku lub pełnej kwoty zamówienia mija 17 lutego 2020. Niewpłacenie zadatku do tego terminu spowoduje anulowanie zamówienia. 

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy aby zamówienie dostarczyć najwcześniej jak to możliwe, jednak zdarza się, że w niektórych przypadkach czas oczekiwania może sięgnąć 12 tygodni. Nie chcielibyśmy Państwa zawieść, zdecydowanie wolimy pozytywnie zaskakiwać - dlatego podany termin realizacji zawiera pewien bufor bezpieczeństwa. Zastrzegamy prawo do anulowania zamówienia po uprzednim kontakcie z Klientem, w przypadku braku odpowiedniego wariantu kolorystycznego skóry lub innych elementów wybranych przez Klienta, lub gdy nie zostanie osiągnięte minimum produkcyjne, konieczne do zamówienia partii skór. W tym przypadku zwrócona zostanie przez nas pełna wartość, którą wpłacano na poczet realizacji zamówienia. 

W przypadku przyspieszenia lub opóźnienia w produkcji butów zobowiązujemy się do przesłania stosownej informacji podając planowany termin wysyłki butów do Klienta.  

Prezentowane kolory skór mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości. Prawidłowość wyświetlenia kolorów zależy od monitora oraz ustawień wyświetlania na Państwa urządzeniu. Ponadto odcień skóry może różnić delikatnie w zależności od dostawy. Więcej zdjęć wariantów kolorystycznych prezentujemy na naszym koncie Facebookowym

W związku z faktem, że buty w ofercie MTO wyprodukowane będą zgodnie z Państwa wytycznymi i na Państwa zamówienie, nie podlegają one zwrotowi ani wymianie. W celu doboru odpowiedniego rozmiaru prosimy kierować się tabelą rozmiarową z uwzględnieniem tęgości kopyta. Pozostajemy także do Państwa dyspozycji w celu pomocy w dobraniu odpowiedniego rozmiaru butów pod adresem info@kh-shoes.com

Kluczowe informacje o marce Lord

Klasyczne obuwie
w atrakcyjnej cenie

Głównym celem, który przyświecał powstaniu marki Lord była chęć zaoferowania klasycznego obuwia wyróżniającej jakości w atrakcyjnych cenach, zbliżonych do ogólnodostępnych produktów oferowanych przez sklepy obuwnicze na rynku. Porównywalna cena, wyższa jakość - wybór należy do Ciebie. 

Metoda szycia 
Blake

Podstawowym wyróżnikiem butów Lord jest fakt, że są szyte metodą Blake stitching. Bardzo wiele operacji w trakcie produkcji wykonywanych jest manualnie. W systemie Blake cholewka butów przyszywana jest przez szewca bezpośrednio do podeszwy, co przekłada się na komfort użytkowania już od pierwszego nałożenia.

Skóry z lokalnych
garbarni

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi garbarniami z Portugalii, Hiszpanii, Włoch oraz Niemiec. W obuwiu marki Lord stosujemy bydlęce skóry licowe oraz zamszowe i stawiamy na dostawców, którzy oferują najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny - tak abyśmy i my mogli dokładnie to samo zaoferować naszym Klientom. 

Kluczowe informacje o firmie Królewski Herb

Polska firma,
polski kapitał

Nasze buty swoje życie rozpoczynają w Polsce, gdzie projektujemy je w zgodzie z klasycznym, ponadczasowym wzornictwem. Przywracamy w ten sposób należne miejsce temu rodzajowi obuwia. Jesteśmy polskim start-upem powstałym w 2014 roku, stworzonym przede wszystkim z pasji do klasycznej elegancji. Tworzymy, planujemy i rozwijamy się dając jednocześnie pracę i współpracując z innymi polskimi firmami.

Made in
EU

Wszystkie nasze buty produkowane są w wyspecjalizowanych manufakturach o bogatych tradycjach w Portugalii, z którymi ściśle współpracujemy aby zapewnić spełnienie wszystkich europejskich norm jakościowych, środowiskowych, przestrzegania prawa pracy, zasad BHP oraz wszystkich innych obowiązujących regulacji. Wiemy gdzie produkuje się buty najtaniej, ale właśnie z wyżej wymienionych względów nie sięgamy po produkcję azjatycką. Zarówno skóry, jak i wszystkie inne komponenty używane do produkcji butów, dostarczane są przez sprawdzonych, europejskich dostawców.

Dumni i
odpowiedzialni

Od momentu powstania naszej firmy dumnie wspieramy ważne wydarzenia związane z historią Polski. Dzięki naszemu wsparciu powstał m.in. film Wyklęty oraz zrealizowaliśmy wiele innych aktywności patriotycznych. Regularnie współorganizowaliśmy też wydarzenia upamiętniające bohaterstwo Powstańców Warszawskich. Co roku także zachęcamy do oddawania zalegających w szafach butów dla potrzebujących. Klasyka zobowiązuje!

#1 na Pitti
Uomo Firenze

W styczniu 2017, podczas jednego z najsłynniejszych wydarzeń światowej mody - Pitti Immagine Uomo we Florencji, pierwszy raz zaprezentowane zostały buty polskiej firmy. Były to trzewiki KH wykonane metodą Goodyear welted. Tym sposobem zapisaliśmy się w historii polskiej branży obuwniczej. To jednak nie wszystko - nie mamy zamiaru na tym poprzestać.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl